Про нас

про нас
Фото: Христина Стринадюк

Кераміка сім’ї Троць – це сімейна майстерня, в якій з 1997 року ми творимо гуцульську кераміку. В межах традиційної технології ми експериментуємо з формами та малюнками, створюємо ексклюзивні речі, які ніколи більше не повторяться. Наші роботи є в більшості країн Європи, Північній Америці та ще десь, але не знаємо де саме.

Ми ентузіасти, які знайшли своє ремесло і прагнемо показати наскільки унікальний вид мистецтва зберігся на теренах нашої країни.

Ми – це подружжя, Ігор та Христина Троць, та дочка Марія-Тереза.

Весь процес – від ідеї до готового виробу та посту в соц. мережах – відбувається в межах нашої сім’ї.

Про нас
Фото: Тереза Троць
Ігор

Ігор – гончар, генератор ідей, відповідальний за більшість технічних процесів, робить розрахунки для специфічних замовлень. Вигадує та створює форми усіх виробів. Працює з 1997 року.

Про нас
Фото: Христина Стринадюк
Христина

Христина – художник, створює сюжетні малюнки з людьми, тваринами та орнаменти. Працює з 1997 року. Розмальовує все, що робить Ігор, зокрема великі вироби – вази, світильники, горщики на квіти і т.д.

Про нас
Марія-Тереза

Марія-Тереза – людина-оркестр. Художник, гончарівна, створює орнаменти, експериментує з малюнками та формами, поєднуючи в них традиції різних культур. Веде наш блог, де розповідає про гончарні традиції різних народів. Працює з 2011 року. Веде сторінки в соц. мережах, веде сайт, робить та обробляє фото, візуалізації, робить розрахунки для специфічних замовлень, а також відповідає на всі листи та коментарі.

error: Content is protected!