Кажуть, для манії величі достатньо однієї манії

Кажуть, для манії величі достатньо однієї манії  Ми зробили дві великі ексклюзивні речі – і на даний момент це найбільші тарелі на стіну, які ми коли-небудь робили! Величина керамічного виробу прямо пропорційна майстерності гончара – ми до останнього переживали про ці вироби.

Спочатку розповімо та покажемо одну з них, діаметром 56 см.

Але почнемо з самого початку! Серед наших постійних клієнтів є одна класна пані, яка завжди вміє підняти нам настрій та зарядити позитивом, а ще – в неї є кілька прекрасних коней. Час від часу вона викладає їх фото і ми завжди з захватом розглядаємо цих сильних та граційних красенів.

Одне фото так сподобалось Терезі, що вона зробила декілька ескізів – і коли прийшов час обирати, що ж намалювати на цій тарілці, ідея з’явилась дуже швидко. Кінь прекрасно вписався на тарілку, серед гуцульського орнаменту та потрійного скандинавського переплетення, символізуючи собою рух до свободи.

Робоча назва тарілки – “З Веселих Туманів” 

Зйомка та монтаж: Тереза Троць

Музика: Global Genius “Burnt End Bonanza”

 

 

А ось і друга таріль – цього разу прямокутна! 

Її розмір 53.5 см на 41.5 см – справжня керамічна картина! Детально намальований гуцульський інтер’єр гарно доповняє затишний домашній сюжет. За столом зібралась уся сім’я, у печі гріється страва в казанку, а кіт спостерігає за усім з найтеплішого місця. За ґаздою видно пишний креденс, а на передньому плані красується куделя ґаздині – усе це можете роздивитись на відео!

Зйомка та монтаж: Тереза Троць
Музика: Jayme Stone «Elzic’s Farewell»

 

Поділитись з друзями:

Напишіть відгук