Кераміка для оздоблення інтер’єру

Кераміка для Вашого інтер'єру

На цій сторінці ми зібрали фото та інформацію про нашу кераміку для оздоблення інтер’єру. Тут є плитки, умивальники, світильники, розподільні коробки, вази та горщики, тарілки на стіну та керамічні картини. 

Світильники, люстри, розподільчі коробки

Люстри можуть мати стандартну конструкцію (плафон+верхня чаша або тільки плафон). Діаметр  плафона може бути від до. Такі люстри підходять для будь-якої кімнати — від кухні до спальні.

Люстри зі складнішою конструкцією чи з можливістю регулювання висоти виконуються з використаннями латунних елементів та ретро-дроту в тканій обмотці.  Висота такої люстри від стелі та до нижньої точки може доходити до 120-150 см, діаметр плафону від  до.  Такі люстри підходять для великих приміщень та кімнат з високими стелями.

Керамічні розподільчі коробки для будинків з зовнішньою (ретро) проводкою мають діаметр. Кожна коробочка може мати різний малюнок — орнамент чи сюжет.

Світильники бувають різних розмірів та форм — від великих світильників на три лампочки до маленьких світильників-писанок.

Клацніть на фото, щоб зільшити 

Декоративні керамічні умивальники

 Можуть мати діаметр до 45 см.   Умивальник можна втопити в стільницю на потрібну висоту.  

Кераміка для оздоблення інтер'єру
Діаметр умивальника 45 см, висота від стільниці 13 см

Плитки

Ми робимо плитки розміром 10х10 см, 15х15 см та 20х20 см,  а також нестандартні розміри, карнизи, кутові плитки і т.д. 

Наша плитка підходить для облицювання стін, камінів, кухонних фартухів. Також окремі плитки можна використати як вставки разом з сучасною плиткою. 

Тематику малюнків можна поділити на три категорії — орнаменти, сюжети з людьми, та сюжети з тваринками. В межах одного проекту можна як комбінувати різні малюнки (сюжети з орнаментами), так і дотримуватись однієї тематики (наприклад, тільки орнаменти, тільки сюжети на тему святкувань, тільки рибки чи коні) 

Клацніть на фото, щоб зільшити 

Підсходинки

Вони робляться потрібного Вам розміру, одна підсходинка складається з декількох плиток. Кріпляться на саморізи або клей. 

Орнамент на кожній підсходинці може бути різним (як на фото) або однаковим. 

Клацніть на фото, щоб зільшити 

Керамічні картини, тарілки на стіну

Картини можуть мати розмір  до .  Вони цільні, зроблені з одного пласту глини. Можуть мати рельєфну або пряму керамічну рамку. Картини без керамічного обрамлення можна вкласти в дерев’яну раму. За бажанням, ми робимо керамічну табличку з підписом. Кожна картина має свою історію та зроблена в одному екземплярі. 

Тарілки на стіну мають розмір від до. 

Клацніть на фото, щоб зільшити 

Вази, горщики

Ми робимо горщики різних розмірів – від маленьких (для малих та середніх кімнатних рослин) до великих декоративних (висотою до 50-60 см), та вази висотою до 80 см. 

Клацніть на фото, щоб зільшити 

Дізнайтеся більше

Бажаєте дізнатись більше деталей, ціни чи терміни? Потрібна консультація чи порада? Заповніть коротеньку форму нижче і ми відповімо на всі Ваші питання! 

error: Content is protected!