Входини

Входини
Керамічна картина “Входини”. Розмір 75х55 см

Коли перші келішки настоянки приємно зігрівають зсередини, а смаколики молодої господині спробувані та оцінені, вони вдвох таки йдуть танцювати. Гостей небагато — лише свої, та й пару сусідів, що взялися грати жваву мелодію.

Входини
Керамічна картина “Входини”, деталі

Молоде подружжя кружляє в танці, кидаючи погляд то на гостей, то одне на одного. Їм досі не віриться, що в розпал літа таки встигли зробити входини. В хаті ще не все дороблено, та й господарство маленьке — вівці та кури, а ще два півні-забіяки, що бігають зараз під ногами гостей. Але цей маленький куточок у цьому світі, який належить тільки їм, зігріває душу. В грудях у них бринить хвилювання — скільки ще всього треба зробити, але вже зараз вони обоє відчувають те тепло і спокій, які огортають лише вдома.

Входини
Керамічна картина “Входини”, деталі

Тож вони кружляють — молоді, схвильовані, веселі, з думками про теперішнє і майбутнє. Вони пасують цьому місцю — спокійні, але повні енергії, і природа навколо наче відповідає їм, розпускаючи квіти навколо.

Входини
Керамічна картина “Входини”, деталі

Старші дивляться на подружжя з усмішкою і добротою, згадуючи себе в їхньому віці та тихенько, пошепки бажають цій парі миру та процвітання. Домашня наливочка веселить тіло та душу, півні знову ганяють під ногами, перекрикуючи скрипку, а сонце схиляється все нижче, щоб на прощання поцілувати вершечки гір.

Входини
Керамічна картина “Входини”, деталі

Керамічна картина “Входини” (75х55 см) в техніці сграфіто зроблена Ігорем, Христиною та Марією-Терезою Троць у 2019 році. Це друга картина з серії, першу – “Різдво” – можете роздивитись за посиланням.

*Входини — урочисте святкування з приводу заселення в нову хату.

Поширити / Share

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на pinterest
Поділитися на email
Марія-Тереза / Maria-Tereza

Марія-Тереза / Maria-Tereza

Людина-оркестр нашої майстерні, веде блог про повільне життя, кераміку та творчість.

Literally, one-man band. Writes about slow living, ceramics and creativity

Залиште коментар

error: Content is protected!